MÉK - Cégregisztráció

Adatbejelentő lap
Adatbejelentő lap
Letöltés
Letöltés
Súgó
Segítség a kitöltéshez
Adatbejelentő lap
Kapcsolatfelvétel

Kapcsolatfelvétel

Felmerülő kérdéseikkel, kérjük forduljanak az illetékes területi kamarához!

A területi kamarák adatai


MegyeKamaraE-mailCím
BudapestBudapesti Építész Kamara bek@bek.hu1088 Budapest, Ötpacsirta u. 2.
BaranyaDél-Dunántúli Építész Kamara - Baranyaddek.pecs@t-online.hu7624 Pécs, Boszorkány u. 2. C023
Bács-KiskunBács-Kiskun Megyei Építész Kamarabkmek@mail.opticon.hu6000. Kecskemét, Klapka u. 9-11.
BékésBékés Megyei Építész Kamarabemek@freemail.hu5600 Békéscsaba, Dr. Becsey Oszkár u. 10-12.
Borsod-Abaúj-ZemplénBorsod-Abaúj-Zemplén Megyei Építész Kamarakoshaz@epiteszkamara1.t-online.hu3529 Miskolc, Görgey Artúr u. 32.
CsongrádCsongrád Megyei Építész Kamaracsmek.kamara@gmail.com6720 Szeged, Arany János u. 7.
FejérFejér Megyei Építészek Kamarájafejermek@fejermek.hu8000 Székesfehérvár, Várkörút 23. fszt. 3.
Győr-Moson-SopronGyőr-Moson-Sopron Megyei Építész Kamaratitkarsag@gyms.epiteszkamara.hu9007 Győr, Pf: 734.
Hajdú-BiharHajdú-Bihar Megyei Építész Kamarahbmepkam@net-portal.hu4028 Debrecen, Sarló utca 3. szám, Fszt.
HevesHeves Megyei Építész Kamaratitkarsag@hmmk.t-online.hu3300 Eger, Céhmesterek udvara 5.
Komárom-EsztergomKomárom-Esztergom Megyei Építész Kamarakemepitesz@gmail.com2803 Tatabánya, Pf. 351.
NógrádNógrád Megyei Építész Kamaranmek@upcmail.hu3100 Salgótarján,Mártírok útja 1. PF.: 132
PestPest Megyei Építész Kamarapmek@t-online.hu1364 Budapest, Pf.: 90.
SomogySomogy Megyei Építész Kamaratitkarsag@smek.hu7400 Kaposvár, Rákóczi tér 12/A.
Szabolcs-Szatmár-BeregSzabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Területi Építész Kamaraepiteszkamara@gmail.com4400 Nyíregyháza, Őz utca 21.
Jász-Nagykun-SzolnokJász-Nagykun-Szolnok Megyei Építészek Kamarájainfo@jnszmek.hu5001 Pf.: 67
TolnaDél-Dunántúli Építész Kamara - Tolnaddek.pecs@t-online.hu7624 Pécs, Boszorkány u. 2. C023
VasVas Megyei Építész Kamaravmtek@freemail.hu9700 Szombathely, Thököly u. 14.
VeszprémMagyar Építészek Veszprém Megyei Kamarájavmek@upcmail.hu8200 Veszprém, Bajcsy-Zsillinszky u. 16. A.ép. I.emelet 1.
ZalaZala Megyei Építész Kamaratitkarsag@zmek.hu8900 Zalaegerszeg, Kosztolányi u. 12.

© 2018 MÉK Koordinációs és Logisztikai Nonprofit Kft - MÉK Cégregisztráció 1.6, készítette: Simon Nándor